«Kim Kardashian skopiowała wizerunek żony Kanye Westa, próbując założyć strój zawierający rajstopy i bez bielizny!»😳

Bianca Censori, druga żona Kanye Westa, przez dłuższy czas spotykała się z krytyką za swoje odważne wybory modowe, nawet ze strony zwolenników rapera. Jej zwyczaj pojawiania się publicznie w ubiorze uważanym przez niektórych za „skąpo ubrany” wielu osobom się nie podobał. Sama Bianca często wyglądała nieswojo w tych skąpych strojach.

Ale to właśnie te śmiałe wybory stylistyczne sprawiły, że Bianca stała się powszechnie znana. Kim Kardashian i inne gwiazdy poszły w ich ślady, gdy Kanye i Bianca zapoczątkowali nowy trend w modzie, akceptując nagość.

W miesiącu, który nastąpił po rozstaniu z Kanye Westem, Bianca Censori zmieniła się dramatycznie.

 

 

Kiedyś uważano ją za szykowną fashionistkę, która uwielbia podejmować odważne decyzje, ale na ulicach Nowego Jorku zaczęła pojawiać się bez bielizny, przezroczystych koszul i dopasowanych spodni.

Początkowo wiele osób martwiło się wyborem garderoby Bianki, wierząc, że podąża ona jedynie za przykładem Kanye. Ale kiedy profil Bianki w społeczeństwie i mediach wzrósł, nawet znane gwiazdy zaczęły kopiować jej wygląd.

Kim Kardashian, była żona Kanye Westa, była ostatnio widziana przez fotografów w identycznym stroju. Ubrana jedynie w obcisłe spodnie i zawiązaną w talii bluzkę Kim szła ulicą bez śladu bielizny. Biorąc pod uwagę jej niewielki rozmiar, wybór przez Kim szpilek był jedynym odstępstwem od stylu Bianki.

Kim również zdecydowała się na podobną fryzurę i często można ją zobaczyć w podobnym koku.

Biorąc pod uwagę pozycję Kim Kardashian jako jednego z najważniejszych symboli mody w Hollywood, wiele innych gwiazd prawdopodobnie wkrótce pójdzie w jej ślady. Chociaż społeczeństwo wciąż może przyzwyczajać się do widoku celebrytów chodzących po ulicach w tak skąpych ubraniach, oczekuje się, że stanie się to dużym trendem w nadchodzących cieplejszych miesiącach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet