«8000 butelek szampana i kreatywny pomysł:😮 Mężczyzna wybrał inne podejście do budowy domku!»🤔

Mieszkaniec Zaporoża Wołodymyr Sysa zbudował niesamowity dom z charakterystyczną nadbudówką na szczycie. Według magazynu „Position” głównym składnikiem niezwykłego wynalazku Sysy były butelki szampana.

Kiedy Wołodymyr znalazł w czasopiśmie w latach 80. zdjęcie dziwnego domu ze szkła, podsunęło mu to pomysł zbudowania szklanego pałacu. Zaczął zbierać puste butelki w nadziei, że pewnego dnia zrealizuje swoją wizję i zostanie zmuszony do ukończenia porównywalnego przedsięwzięcia.

 

Aby zrealizować swój cel, Sysa przez 20 lat zebrał niesamowite 8 000 pustych butelek. Sysa nie ustawała w poszukiwaniach niezwykłego materiału budowlanego, mimo napotykanych trudności, znajdując butelki w restauracjach, parkach, na imprezach towarzyskich, a nawet w śmietnikach.

 

 

Ponieważ butelki produkowane w kraju miały grubsze szkło niż importowane, nalegał, aby ich używać.

Żmudne wysiłki Sysy zaowocowały wspaniałym arcydziełem architektury na jego wiejskiej działce – domem, który był czymś więcej niż tylko praktyczną konstrukcją, ale prawdziwym pałacem.

 

Dom charakteryzuje się wyjątkowymi walorami cieplnymi, pomimo delikatnego wyglądu szklanej konstrukcji. Komfort przez cały rok zapewnia uwięzione w butelkach powietrze, które zapewnia chłód latem i ciepło zimą.

Potencjalnych nabywców zainteresował niezwykły wynalazek Sysy i złożono oferty o wartości miliona hrywien.

 

 

 

Sysa natomiast odmówił, wahając się, czy zrezygnować z projektu, któremu poświęcił lata miłości i wiele godzin pracy.

 

Czy podoba Ci się jego praca? Jakie inne niezwykłe sposoby znasz?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet