12-letnia córka Victorii Beckham pojawiła się w filmie promocyjnym perfum: co oburzyło internautów?

12-letnia córka Victorii Beckham występuje w reklamie perfum, wywołując kontrowersje w Internecie. Czym zdenerwowała internautów?

 

Internauci nie przegapiają żadnej okazji do krytyki członków licznej i życzliwej rodziny Beckhamów. Ale z jakiegoś powodu najmłodsza dziedziczka dostaje ostatnio więcej niż reszta. Niedawno David zamieścił pozornie niewinne zdjęcie z Harperem, co wywołało falę nienawiści. I tym razem Victoria już się wyróżniła, wykorzystując swoją 12-letnią córkę do reklamy własnych perfum.

 

W październiku ubiegłego roku dawny pieprzowiec zaprezentował publiczności trzy zapachy: Portofino ’97, Suite 302 i San Ysidro Drive. Zgodnie z koncepcją Victorii, każde perfumy są odzwierciedleniem jej osobistych wspomnień: pierwszych wakacji z Davidem w Portofino, wycieczki do Paryża i czasu spędzonego z rodziną w Kalifornii.

 

Harper wyraźnie spodobały się te zapachy – a może mama po prostu poprosiła ją o pomoc przy reklamie. Tak czy inaczej, w niedawnym TikToku dziewczyna z dumą pokazała przed kamerą zestaw jasnych próbek.

Niestety, dyskretna reklama gwiazdy-córki nie zdała egzaminu surowych internautów. „Czy ona nie jest za młoda na portale społecznościowe?”, „Ten „rodzinny” biznes to nic innego jak rażący wyzysk!”, „12 lat. Sieć społeczna. Promocja. O ile bardziej błędne może to być?” – przysięgają czytelnicy brytyjskiego Daily Mail. A niektórzy zakładają nawet, że w tym tempie Harper pójdzie w ślady swojego starszego brata Brooklyna: zamiast studiować i budować karierę, wybierze drogę celebryty bez określonego zawodu i stanie się obiektem wyśmiewania.

 

Cóż, nadal mamy nadzieję, że ulubiona dziedziczka Davida będzie miała jeszcze czas, aby udowodnić wszystkim hejterom, że jest odwrotnie! Ma przecież przed oczami przykład taty, któremu z pewnością nie można zarzucić braku talentu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet