«Wszyscy zgadzają się, że Lisa Rinna, lat 60, wyglądała inaczej po zmianie swojej charakterystycznej fryzury.»😱

Po noszeniu charakterystycznego wyglądu przez zbyt długi czas, zdarzają się chwile, kiedy po prostu chcesz coś zmienić. To wcale nie jest problematyczne.

„Mixie” to trwała fryzura, którą Lisa Rinna nosiła przez wiele lat. Przypomina fryzurę pixie, ale jest dłuższa z tyłu. Jednak aktorka z The Real Housewives of Beverly Hills niedawno zadebiutowała z zaskakująco nowym wyglądem.

Była gwiazda reality show zadebiutowała w cyfrowym magazynie w wiosenno-letniej edycji 2024 Only Natural Diamonds. 60-latka podczas sesji zdjęciowej miała kilka różnych fryzur, ale ta przyciągnęła uwagę większości widzów.

„Jako aktorka cieszę się z przyjmowania różnych postaci. Tylko Natural Diamonds: Rinna zauważyła: „Po ośmiu latach w reality show zaczęłam eksperymentować z modą i nosić peruki, co doprowadziło do regularnych sesji zdjęciowych.”

„Nie mam problemu z wychodzeniem poza swoją strefę komfortu. Jeśli to szokuje ludzi, to świetnie. Lubię zaskakiwać ludzi. Sprawia mi przyjemność, gdy słyszę komentarze typu: 'O mój Boże, spójrz, co teraz zrobiła.’”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet