Internet dyskutuje nad nowym odważnym wyglądem 67-letniej Kim Cattrall i porównuje ją do Sarah Jessiki Parker: „Warto byłoby wziąć kilka lekcji stylu”

 

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” Kim Cattrall, która ostatnio prowadziła prywatny tryb życia, na początku lata gwałtownie zwiększyła swoją aktywność społeczną. Ostatnio Samantha Jones, ubrana w odważną mini, uczestniczyła w pokazie Alexandra Wanga w Nowym Jorku ze swoim chłopakiem Russellem Thomasem. Zaledwie kilka dni później para pozowała na przyjęciu z okazji otwarcia luksusowego hotelu w Atenach.

 

Na wydarzenie w Grecji Kim wybrała stylowy, a zarazem dość ekstrawagancki strój, całkiem w duchu swojej bohaterki: obcisłą suknię maxi z graficznym czarno-białym wzorem, z jednym odkrytym ramieniem i odważnym rozcięciem do uda. Aktorka dopełniła swoją kreację masywnymi kolczykami i miękką różową torebką na długim pasku — Samantha z pewnością by to zaakceptowała!

 

Nawet zazwyczaj surowi czytelnicy tabloidu Daily Mail byli całkowicie zachwyceni nowym wyglądem aktorki. „Ma 67 lat i jest niesamowita!”, „Wspaniała, stylowa dama! Ma nienaganny gust”, „Wygląda niesamowicie! Do przodu, Kim!” – entuzjastyczni komentatorzy sypali komplementami. Oczywiście fani kultowego serialu nie zapomnieli porównać aktorki z jej byłymi koleżankami z programu: „Wygląda fajniej niż wszyscy z Seksu w wielkim mieście”, „Sarah Jessica Parker powinna wziąć od niej kilka lekcji stylu.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet