«Chuck Connors był strzelcem;😳 Teraz wszyscy znają jego sekrety, które zostały ujawnione!»

 

Chuck Connors zdobył sławę dzięki swojej wybitnej kreacji Lucasa McCaina w „The Rifleman”, postaci, która została powiązana z klasycznymi westernami telewizyjnymi. Przemiana Connorsa z sportowca na aktora jest inspirująca. Jego pierwszym zawodowym sukcesem była kariera w sporcie. Urodzony w 1921 roku, jego krótka, ale niesamowita kariera w Major League Baseball rozpoczęła się w 1940 roku, kiedy to Brooklyn Dodgers zauważyli jego umiejętności baseballowe. Jednak czuł przymus, aby niezwłocznie podjąć się aktorstwa.

Connors rozpoczął swoją karierę aktorską na początku lat 50., a jego przełomowa rola miała miejsce w filmie „Pat i Mike” z 1952 roku. Jednak to rola McCaina w serialu telewizyjnym „The Rifleman” z 1958 roku przyniosła mu sławę.

 

 

Wszystko, nawet nauka jazdy konnej i akrobatyki, było dla niego grą wartą świeczki. Autentyczność jego relacji z ekranowym synem, Johnny’m Crawfordem, była jednym z najlepszych elementów serialu. Za bohaterską fasadą w telewizji, Connors był człowiekiem z trudnym życiem osobistym. Jego zmagania w prawdziwym życiu były wyraźnym kontrastem do jego telewizyjnego wizerunku idealnego ojca. Człowiek kryjący się za postacią stawał się bardziej złożony w wyniku wielu małżeństw i pozamałżeńskich romansów.

 

Duża różnica wieku w związkach Connorsa miała poważny wpływ na jego nieskazitelny telewizyjny wizerunek. Connors był również znany ze swoich poglądów politycznych w Hollywood. W przeciwieństwie do wielu swoich liberalnych hollywoodzkich kolegów, otwarcie popierał przywódców takich jak Ronald Reagan i Richard Nixon. Dzięki temu wywarł wrażenie zarówno na ekranie, jak i poza nim. Po zakończeniu „The Rifleman” Connors miał trudności z uwolnieniem się od cienia Lucasa McCaina.

 

McCain próbował swoich sił w kilku rolach telewizyjnych i filmowych, ale żadna z nich nie była tak sławna jak jego. Na krótko przywrócił ukochaną postać w filmie telewizyjnym z 1991 roku, pod koniec swojej kariery. Niestety, przegrał walkę z rakiem płuc i zmarł w wieku 71 lat w 1992 roku. Poza wspaniałym życiem i karierą, Chuck Connors pozostawił trwałe dziedzictwo w historii rozrywki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet