«Smutek! 😫 Michael Caine, mający 91 lat, dramatycznie pogorszył się jego stan zdrowia!»

 

W dniu swoich 91. urodzin znany aktor Michael Caine zmaga się z nowym wyzwaniem: trudnością w długotrwałym staniu i chodzeniu. Niemniej jednak jego niezachwiana miłość do 51-letniej żony nadal jest stałym źródłem wsparcia. Przyjdź, aby odkryć niezwykłe życie i romantyczną historię tego ikonicznego artysty w dzień jego ważnych urodzin.

 

Kiedy Sir Michael po raz pierwszy zobaczył Shakirę Caine w reklamie kawy, jego serce zabiło szybciej. Jego oczy nie spuszczały się z ekranu telewizora, gdy powiedział przyjacielowi, że to właśnie ona jest tą jedyną, oczarowany jej niezwykłą urodą.

 

Napędzany pasją, Michael i jego przyjaciele wyruszyli na ryzykowną podróż do Brazylii, aby spotkać swoją ideałową dziewczynę. Powierzył swoją miłość do kobiety z reklamy Maxwell House przypadkowemu znajomemu, którego spotkał w pobliskiej barze. Był zachwycony, dowiedziawszy się, że nieznajomy pracował w firmie produkującej kawę i że Shakira mieszkała niedaleko. Michael był podekscytowany możliwością wreszcie spotkania kobiety, która zdobyła jego serce.

 

Michael był zdeterminowany, aby zdobyć Shakirę, więc zdobył jej numer telefonu od wspólnego znajomego z branży reklamowej. Jednak przekonanie jej do wyjścia z nim okazało się trudne; potrzebował aż jedenaście telefonów, zanim się zgodziła.Michael i Shakira pozostali razem przez całe długie małżeństwo; właściwie Shakira zawiesiła swoją firmę projektowania biżuterii, aby mąż mógł rozwijać swoją karierę filmową. Zrozumiejąc, jakie obciążenie może wiązać się z długą nieobecnością w związku, Michael jest wdzięczny za wierność Shakiry. Michael ubolewał nad brakiem możliwości, które przyciągnęłyby jego uwagę w ostatnich dwóch latach, gdy wspominał o swoich obecnych trudnościach w zdobywaniu ról. Przypisał tę niemożność trudności w znalezieniu ról odpowiednich dla osiemdziesięciolatków oraz brak interesujących scenariuszy filmowych.

 

W wieku dziewięćdziesięciu jeden lat, z umysłem nie tak bystrym jak kiedyś, Michael postanowił zrezygnować z aktorstwa i prowadzić spokojne życie ze Shakirą, ciesząc się ich ogromnym bogactwem. Pomimo fizycznych ograniczeń – ma trudności z chodzeniem z powodu problemów ze kręgosłupem – Michael jest wdzięczny za błogosławieństwa życia i z niecierpliwością oczekuje cennych chwil spędzonych z rodziną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet