„Radzenie sobie z problemami zdrowotnymi: 😧 Droga rodziny Smithów do dobrobytu!”

 

Kilku członków rodziny Smithów, w tym znani Will i Jada Pinkett Smith, ich dzieci Jaden i Willow oraz matka Jady, Adrienne Banfield-Norris, niedawno pojawili się w programie „Red Table Talk”, aby porozmawiać o problemach zdrowotnych, z którymi się borykają. Ich szczera rozmowa podkreśla znaczenie zdrowia i dobrobytu, co jest kwestią dotyczącą każdego z nas.

 

Jaden, mający 21 lat, opowiedział w programie o swoich poważnych problemach żołądkowych. Podkreślił, jak ważne jest stawianie zdrowia na pierwszym miejscu, mimo krytyki, którą otrzymał za przejście na dietę wegańską. Odwaga Jadena w ujawnieniu swoich problemów może być inspiracją dla każdego, kto boi się prosić o pomoc z obawy przed tym, co pomyślą inni. Aby zaradzić problemom zdrowotnym Jadena, rodzina skonsultowała się z renomowanymi lekarzami: dr. Markiem Hymanem i dietetyczką Moną Sharmą.

 

Dr Hyman stwierdził, że problemy Jadena wynikały ze spożywania niewłaściwych pokarmów. Zalecił konkretne zmiany w diecie oraz suplementy, aby zniwelować niedobory. Kiedy odkryto, że nabiał i gluten pogarszają stan zdrowia Jadena, postanowili wyeliminować je z jego diety. Biorąc pod uwagę jego wegetariańską dietę, stało się również konieczne zajęcie się niedoborami witamin i kwasów omega-3.

 

Kiedy został przyjęty do szpitala w Australii z powodu nudności i zawrotów głowy, jego rodzina była bardzo zaniepokojona i natychmiast zareagowała. Smithowie nigdy nie wahali się mówić o swoich problemach zdrowotnych, zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Will niedawno podzielił się swoim doświadczeniem związanym z kolonoskopią, co było dla niego ważnym wydarzeniem. Podczas zabiegu wykryto i usunięto polipa, co podkreśla znaczenie regularnych badań lekarskich.

 

Will podkreślił, że prowadzenie zdrowszego stylu życia przynosi nieocenione korzyści na dłuższą metę, nawet jeśli na początku może być to trudne. Dzieląc się swoimi osobistymi historiami, mają nadzieję zachęcić ludzi do dbania o swoje zdrowie, wydłużenia życia i promowania dobrobytu.

Szczera dyskusja rodziny Smithów w programie „Red Table Talk” ujawnia ich proaktywne podejście do kwestii zdrowotnych. Chcą zainspirować wszystkich do stawiania zdrowia na pierwszym miejscu i prowadzenia długiego, zdrowego życia, będąc otwartymi i dzieląc się swoją drogą do dobrobytu.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet