„Każdy potrzebuje jej pewności siebie! Odwróć wzrok, mówi modelka plus-size w odpowiedzi na hejterów.”😳 (Zdjęcia)

 

Influencerka Abby Bible, która jest plus-size, nie pozwala, aby cyberprzemoc miała na nią wpływ. Abby odrzuca krytykę skierowaną na jej odważne zdjęcia w bikini, na których pokazuje swoje ciało w rozmiarze 22. Wierzy, że ciała w bikini osób plus-size są niesamowite i atrakcyjne.

Wzorce do naśladowania, takie jak Abby Bible, są kluczowe w promowaniu akceptacji ciała i miłości własnej w kulturze, w której kobiety często są pod presją spełniania nieosiągalnych standardów piękna. Influencerka Abby, lat 25, kwestionuje „toksyczne” normy społeczne, mając sześć stóp i jeden cal wzrostu. Odrzuca pomysł, że bycie małą, delikatną, uroczą i cichą czyni kogoś kobietą.

Akceptacja swojej tożsamości nie była dla Abby łatwa. Od dzieciństwa zmagała się z wagą i spotykała się z bolesnymi komentarzami na temat swojego rozmiaru. W pewnym momencie zrzuciła nawet 100 funtów, poszukując szczęścia. Szybko jednak zrozumiała, że sekret prawdziwego szczęścia tkwi w kochaniu siebie, niezależnie od wyglądu zewnętrznego.

 

Teraz, mając większą sylwetkę, Abby chce pokazać ludziom, że większe ciała mogą być równie atrakcyjne jak mniejsze. W niedawnym filmie na TikToku odpowiedziała hejterowi, który powiedział, że „grubi ludzie nie powinni nosić bikini na sznurku.” Abby pewnie oznaczyła wideo, ostrzegając widzów, aby odwrócili wzrok, jeśli uważają to za obraźliwe.

Mimo że Abby ma dużą liczbę obserwujących, którzy ją lubią i szanują za pewność siebie, trolle internetowe nadal ją wyśmiewają. Jej akceptacja swojego ciała spotkała się z krytyką osób, które twierdzą, że brak jej szacunku do samej siebie. Abby jednak wydaje się nieporuszona tymi obraźliwymi komentarzami.Warto pamiętać, że większe sylwetki mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Waga Abby zwiększa jej podatność na niektóre dolegliwości, takie jak problemy z sercem i stawami. Zaniepokojeni twierdzą, że promocja pozytywności ciała nie powinna umniejszać tych poważnych zagrożeń zdrowotnych. Jednak Abby bardziej skupia się na akceptacji siebie i zadowoleniu. Chce, aby wszyscy zrozumieli, że mniejsza sylwetka nie oznacza wyższości.

 

Historia Abby przypomina nam, że szczęście powinno być na pierwszym miejscu. Dopóki Abby jest szczęśliwa i dba o swoje zdrowie, powinniśmy wspierać ją w jej dążeniu do miłości własnej. Jakie wrażenie wywarła na Tobie historia Abby? Podziel się swoją opinią i kontynuujmy rozmowę!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet