«Jak teraz wygląda dziewczyna ze znanego mema?😍 Stała się prawdziwą pięknością!»

 

Kadr z programu telewizyjnego „Trzymaj się, Charlie!” stał się viralem wkrótce po tym, jak został opublikowany w sieci. Program przedstawiał zabawne i absurdalne sytuacje w rodzinie małej Charlie. W tej scenie główna bohaterka pokazuje swoje oburzenie, rozkładając dłonie.

Występ młodej aktorki i jej mimika przyciągnęły uwagę publiczności, co sprawiło, że zdjęcie stało się viralem w internecie.

Warto zauważyć, że rolę małej Charlie świetnie zagrała utalentowana aktorka Mia Telerico. Nawet w tak młodym wieku Mia zdobyła sporą popularność. Jednak Mia zdecydowała się odejść od drogi hollywoodzkiej sławy.

 

Zamiast tego wycofała się z blasku fleszy, aby skoncentrować się na sobie. Mia poświęciła swój czas na naukę i rozwijanie się, biorąc udział w tańcu i sportach.

Fani ledwo rozpoznaliby Mię jako dziewczynę ze znanego mema, gdyby zobaczyli ją teraz. W miarę jak Telerico dorastała, stała się prawdziwą pięknością. Mia zrezygnowała z kariery aktorskiej, ale nie żałuje tej decyzji. Jej działania poza branżą rozrywkową przyniosły jej zadowolenie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet