«Widziałeś, jak wygląda 51-letnia Vanessa Paradis?😮 Była ukochaną Johnny’ego Deppa i inspiracją Karla Lagerfelda.»🔥

Vanessa Paradis jest zdecydowaną przeciwniczką zabiegów kosmetycznych, wierząc, że kostki lodu pomagają utrzymać ton skóry. Przerwa między przednimi zębami nigdy jej nie przeszkadzała. W latach 90. fani nawet sztucznie tworzyli ten efekt, aby ją naśladować. Jednak z wiekiem jej kości policzkowe nie są już tak wyraziste. Jej niegdyś pulchne policzki zniknęły, a na niektórych niedawnych zdjęciach aktorka wygląda dość chudo.

Jej kości policzkowe nie są już tak wyraziste z powodu starzenia się. Jej wcześniej pulchne policzki zniknęły, a na niektórych niedawnych zdjęciach aktorka czasami wydaje się dość wychudzona. Vanessa Paradis od wielu lat jest ikoną stylu paryskiej mody. Preferuje klasyczne sylwetki z luksusowymi tkaninami, takimi jak organza, tweed i koronka, często pochodzące z Chanel, jej ulubionej marki.

Vanessa, mająca zaledwie 150 cm wzrostu, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem jako modelka. Karl Lagerfeld uwielbiał ją, a nawet po jego śmierci pozostała ambasadorką Chanel, pojawiając się w kampaniach reklamowych firmy.

Po spędzeniu 14 szczęśliwych lat razem, Vanessa i Johnny Depp mają dwoje dzieci. Jack, który ma obecnie 19 lat, podobno spotyka się z modelką Camillą Jansen, choć prowadzi ciche życie.

Lily-Rose Depp z kolei miała niesamowitą karierę w show-biznesie. Podobnie jak jej matka, pozowała dla Chanel. Ostatnio rozpoczęła karierę filmową jako główna aktorka w kontrowersyjnym serialu telewizyjnym „Idol.”

Vanessa jest teraz szczęśliwie związana. Wzięła ślub w kameralnej ceremonii w paryskiej dzielnicy w lipcu 2018 roku.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet