«To szokująca przemiana! 😱 Nawet członkowie rodziny jej nie poznali: Panna młoda zaskakuje wszystkich swoim dramatycznym spadkiem wagi przed ślubem!» 😍

 

35-letnia mieszkanka Surrey w Wielkiej Brytanii, Sarah Smith, zaskoczyła swoich gości weselnych, tracąc aż 50 kilogramów. Jak donosi The Sun, Sarah przeszła operację zmniejszenia żołądka rok przed swoim ślubem, co miało ogromny wpływ na jej życie.

 

Próbowała wielu diet, ale nigdy nie osiągnęła oczekiwanych rezultatów. Problem pogorszył się w 2015 roku, po narodzinach jej pierwszego dziecka, Emilii, kiedy przytyła ponad 110 kilogramów i sięgała po wysokokaloryczne i fast foody, aby ukoić swoje zmartwienia.

 

Zdeterminowana, aby zmienić swoje życie, Sarah skonsultowała się z prywatnym chirurgiem. Po ocenie stanu zdrowia i poradnictwie zalecono jej operację zmniejszenia żołądka. Ponieważ zabieg kosztowałby około 10 000 funtów, musiałaby wziąć kredyt, aby go opłacić.

 

 

Chociaż proces rekonwalescencji był trudny, rezultaty pojawiły się szybko. Sarah straciła około 30 kilogramów w ciągu pierwszych pięciu miesięcy po operacji, a po 14 miesiącach jej waga spadła do 59 kilogramów. Sarah wyszła za Davida w październiku ubiegłego roku, wyglądając olśniewająco w swojej sukni ślubnej.

Obecnie Sarah stosuje zrównoważoną dietę, w tym chude mięso i ziemniaki na kolację, naleśniki i jajka na śniadanie oraz sałatkę Caesar z kurczakiem na lunch. Mimo że spotkała się z krytyką na Instagramie za promowanie takich zabiegów, Sarah uważa, że była to najlepsza decyzja dla niej i jej rodziny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet