«Smutna historia z szczęśliwym zakończeniem! 💓 Chory ciemnoskóry chłopiec sierota, adoptowany przez samotnego mężczyznę, stał się mistrzem olimpijskim dzięki miłości i opiece!» 😮

 

Jerry Windle, samotny homoseksualista, przeciwstawił się społecznym normom, stając się ojcem przez niezwykłą podróż. Jego nieustające zaangażowanie i kochające serce skłoniły go do adopcji Jordana, porzuconego sieroty z Kambodży, mimo wątpliwości innych ludzi.

 

Po przywiezieniu Jordana do Florydy, Jerry zmierzył się z wieloma trudnościami związanymi z przystosowaniem się do nowego życia razem. Jordan potrzebował dużo uwagi i pomocy, ponieważ cierpiał na niedożywienie i miał problemy zdrowotne.

 

Jerry całkowicie zaangażował się w ojcostwo i zobowiązał się do zapewnienia Jordanowi ochrony i miłości, mimo przeciwności.Jordan miał trudny początek, ale jego determinacja ujawniła się, gdy podążał za swoją pasją do nurkowania. Dzięki konsekwentnemu wsparciu i zachętom od Jerry’ego, Jordan osiągnął sukces w sporcie i ostatecznie spełnił swoje marzenie o udziale w Olimpiadzie.

 

Jerry i Jordan wspólnie napisali książkę dla dzieci, która opisuje ich inspirującą podróż, charakteryzującą się miłością, wytrwałością i triumfem.

 

Książka zatytułowana „An Orphan No More: The True Story of a Boy” opowiada wzruszającą historię akceptacji i miłości rodzinnej.Ich historia jest poruszającym przypomnieniem o transformacyjnej mocy i nieograniczonych możliwościach, jakie niesie ze sobą rodzicielska miłość.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet