«Kobiety mogą być piękne i atrakcyjne w każdym wieku!😍 Porady stylowe i szykowne stroje od 65-letniej modelki!»❤

 

Każdy chce prowadzić piękne i zdrowe życie, niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajduje. Jednak niektórym udaje się to osiągnąć, jednocześnie będąc inspiracją dla innych. Weźmy za przykład Yazemeenah Rossi. Choć pierwsze siwe włosy zobaczyła w wieku 11 lat, postanowiła kontynuować karierę modelki, a w wieku 65 lat ma urzekający urok. Jej spostrzeżenia na temat starzenia się, akceptacji siebie i atrakcyjności są wnikliwe i naprawdę trafiają do szerokiej publiczności.

 

Wierzymy, że wiek to tylko liczba, a jedyną rzeczą, która powinna decydować o tym, jak się zachowujemy i wyglądamy, jest nasz wewnętrzny głos. Kiedy poproszono ją o zastąpienie modelki, która nie mogła się pojawić, kariera modelki Yazemeenah obrała niespodziewany kierunek.

 

Dzięki tej okazji współpracowała z znanymi projektantami mody, w tym Thierry Muglerem, Jil Sander i YSL. Przed podjęciem kariery modelki poświęciła czas na wychowanie swoich dwojga dzieci w domu. Yazemeenah zawsze kochała swoje włosy, a w wieku jedenastu lat zauważyła, że jej włosy stają się srebrne. Uznała to za całkiem fascynujące. Otrzymywała głównie negatywne reakcje, ale nie przejmowała się opiniami innych ludzi i zachowała silne poczucie własnej wartości i elegancji.

 

Byłam dumna z tego, że mimo krytyki nigdy nie odstąpiłam od swoich przekonań — cecha, która kierowała mną przez całe życie. Kiedy zaczęłam pracować w branży modelingowej, ta umiejętność okazała się bardzo przydatna. Nigdy nie pozwoliłam, aby pieniądze wpływały na mnie do robienia czegoś, co nie było zgodne z moimi wartościami, czy to wyróżniając się jako jedna z pierwszych modelek z siwymi włosami, czy podejmując własne decyzje.

 

Uważa, że kluczem do akceptacji siebie jest pozostawanie zakotwiczonym w rozsądku i cieszenie się cudami ludzkiego życia — zwłaszcza złożonością ludzkiego ciała. Yazemeenah podkreślała swoje głębokie połączenie z naturą i jej podstawowymi zasadami.

Zapytana o swoją rutynę pielęgnacyjną, Yazemeenah powiedziała, że kładzie duży nacisk na to, co je, nakłada na swoją skórę i trzyma w domu. Ważnym nawykiem jest dla niej używanie organicznych, świeżych produktów do swojej pielęgnacji i jedzenia, zwłaszcza olejów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet