😳 «Ta kawalerka jest naprawdę szokująca. Jestem pewien, że nigdy nie widziałeś takiego mieszkania! Co jest w środku?» 🤔

 

Wejdź do wyjątkowej kawalerki w Sztokholmie z dużym balkonem, który jest idealny do jedzenia na świeżym powietrzu. Mieszkanie należy do kobiety po czterdziestce i ma antyczne elementy, takie jak stare drzwi i meble, które nadają mu charakter z 1938 roku. Wnętrze, z jego niewielką łazienką, uroczą kuchnią i przytulnym salonem, emanuje elegancją pomimo swojego małego rozmiaru. Duży balkon jest głównym atutem tego eleganckiego miejskiego mieszkania, które zapewnia spokojną przystań. Co sądzisz o tej unikalnej przestrzeni?

Mieszkanie mieści się w domu zbudowanym w 1938 roku, na najwyższym poziomie czteropiętrowego budynku. Pomimo widocznego bogactwa właścicielki (co najmniej sugerowanego przez drogą tapetę William Morris), mieszkanie nadal posiada wiele zabytkowych elementów, takich jak antyczny dzwonek do drzwi, oryginalne drzwi i zestaw słuchawkowy z lat 40. XX wieku.

Tutaj nawet zamki i klucze nie były zmieniane od dziesięcioleci. Układ mieszkania jest lakoniczny. W stylu Szwedów, którzy nie są tak skoncentrowani na swojej rodowitej Ikei, jak na modzie. Salon i kuchnia były kiedyś oddzielone ścianą. W nowym tysiącleciu została ona zburzona. Obecna właścicielka kupiła mieszkanie w takim stanie.

Przedpokój prowadzi do pokoju. Właścicielka celowo umieściła zasłony, aby dodać przytulności i, jeśli to konieczne, zasłonić widok sypialni. W rogu znajduje się kominek (który jest sprawny, ale rzadko zapalany).

4o

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet