«Zawsze jest czas na miłość: ❤ 102-letnia kobieta poślubiła swojego 100-letniego partnera w domu opieki!»😍

Relacja między Majory Featherman a Bernie Littmanem, którzy oboje byli wcześniej żonaci, rozpoczęła się ponad dziewięć lat temu, kiedy spotkali się w ośrodku opieki. Sarah Sicherman, wnuczka Littmana, wyraziła radość rodziny, widząc, jak jej dziadek odnawia swoją przyjaźń. Wielu było zaskoczonych decyzją Littmana o ponownym ożenku pomimo ich zaawansowanego wieku, ponieważ był on żonaty z swoją zmarłą żoną Bernice przez 65 lat.

Rabbi Walberg przewodniczył ich ślubowi, który różnił się od innych współczesnych ślubów, ponieważ romans pary rozwijał się organicznie na przestrzeni czasu, a nie za pośrednictwem aplikacji randkowych. Rabbi Walberg podkreślił wyjątkowy charakter ich relacji, chwaląc głębię ich więzi i życiowego doświadczenia.

Powolna przemiana pary od przyjaźni do małżeństwa zaczęła się od ich pierwszej randki dziewięć lat temu i zakończyła decyzją, którą oboje uznali za najlepszą dla siebie.

Z wyrazami miłości i wsparcia rodzina i przyjaciele wznieśli toasty za ich związek i wyrazili, jak bardzo cieszą się, widząc, jak para się rozwija.

Sicherman również powiedziała, że ​​przy łącznym wieku prawie 202 lat, wkrótce zdobędą rekord Guinnessa dla najstarszej pary małżeńskiej.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet