«Czy zrobił sobie nowy lifting twarzy?:😫 Fani byli zaskoczeni ostatnim publicznym pojawieniem się Keanu Reevesa!»😳

 

Po pojawieniu się na dorocznej gali Hammer Museum, Keanu Reeves i Alexandra Grant stali się wiralem w mediach społecznościowych. Grant wybrała styl smart-casual, zakładając czarną marynarkę z sztruksu i spodnie, uzupełnione grafitową kurtką, szalikiem i brązowymi butami. Grant wyglądała uroczo w turkusowej kombinacji z białą koszulą i błyszczącą torebką.

 

Komentarze online na temat zdjęć pary z gali były mieszane, szczególnie w odniesieniu do wyglądu Reevesa. Zaniepokojeni użytkownicy zauważyli, że wyglądał „smutno, zmęczono i bardzo chudo”, a niektórzy spekulowali na temat możliwych zabiegów kosmetycznych, takich jak botoks czy lifting twarzy.

 

Wielu admiratorów mimo to chwaliło Reevesa jako „człowieka o pięknym sercu” pomimo zmartwień. Niektórzy uważali, że jego nowa fryzura była dobrą poprawą w porównaniu do jego starego wyglądu.

Ale oprócz uwag skierowanych do Reevesa, pojawiły się również krytyki skierowane do Grant. Niektórzy komentowali, że wygląda na dużo starszą, nawet porównując ją do babci Reevesa.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet