«Historia miłosna niezwykłej pary:😳 Kobieta jest o 33 lata starsza od męża!»🤔

Chociaż typowy scenariusz przedstawia młodszą kobietę poślubiającą starszego, zamożnego faceta, są od tej historii wyjątki. Nierówne małżeństwa nie są rzadkością. Historia Zuzanny i Piotra nie jest typowa. Susan, starsza, rozwiedziona kobieta z dwójką dorosłych dzieci, zwróciła uwagę Petera, młodego, przystojnego i obiecującego mężczyzny.

Mimo nieporozumień para jest zadowolona ze swojego małżeństwa i nie zamierza się rozwodzić. Ich podróż rozpoczęła się, gdy Peter po raz pierwszy spotkał Susan, gdy miał szesnaście lat. Susan była nauczycielką hiszpańskiego i znajomą matki Petera. Nie była zbyt atrakcyjna i nie zarabiała dużo pieniędzy, więc nie miała oszałamiającej urody ani ogromnej fortuny, jak zwykle przedstawiają te historie. Peter jednak uznał Susan za cudowną i od razu zaczął coś do niej czuć.

Bał się jednak wyznać miłość ze względu na dużą różnicę wieku – 33 lata – między nimi. Niewzruszony Peter zapisał się na zajęcia z hiszpańskiego, aby pozostać w kontakcie z Susan bez jej wiedzy. Nie interesował się tym językiem, ale jego prawdziwym celem było jedynie bycie blisko Susan. Peter zdobył się na odwagę i powiedział Susan, że ją kocha, kiedy skończył osiemnaście lat.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet