😮 «Fani byli zszokowani nowymi zdjęciami Sarah Jessiki Parker uchwyconymi przez paparazzi!»🤔

Odrodzenie opowieści na ekranie było wyczekiwane przez fanów legendarnego serialu „Seks w wielkim mieście”. Widzowie byli zszokowani widokiem swoich ukochanych bohaterek dwadzieścia lat później, gdy projekt został wznowiony. Choć starzenie się ukochanego kwartetu było nieuniknione, wielu osobom trudno było przyzwyczaić się do widoku zmarszczek na niegdyś promiennej Carrie Bradshaw.

Wraz z wznowieniem serialu efekty starzenia Sarah Jessiki Parker stały się nieuniknione, co sprawia, że ​​filmowanie stanowi dla aktorki duży problem. Co ciekawe, opinie na temat Sarah Jessiki Parker były bardzo różne, gdy serial zadebiutował. Wielu uważało ją za zwyczajną, a nawet brzydką, dopóki nie zagrała fascynującej Carrie Bradshaw.

Parker przyznała, że ​​miała problemy z akceptacją siebie i opowiedziała o okropnych uwagach, jakie usłyszała wówczas. Pisarze „Seksu w wielkim mieście” wybrali jednak Parker jako uwodzicielską dziennikarkę zajmującą się urodą, Carrie, która zachwyciła fanów swoim urokiem i entuzjazmem dla mody , pomimo zewnętrznych cech Parkera. Dla milionów fanów, którzy pokochali serial, Parker doświadczył metamorfozy dzięki sile filmu.

Jednak reakcja opinii publicznej na powrót projektu była podzielona. Główni bohaterowie wyraźnie wykazują teraz objawy starzenia; Sarah Jessica Parker, która ma 59 lat, ma wyraźne zmiany w swojej cerze. Jej urok i nieustanna miłość do mody nigdy jednak nie przemijają.Parker został niedawno sfotografowany przez paparazzi w eleganckim stroju – różowej spódnicy midi i falującej miętowej koszuli – zanim rozpoczęły się zdjęcia. Osobie Parkera nadano młodzieńczy wygląd dzięki doborowi kolorów, co ożywiło cały projekt. Parker odważnie pokazuje swój charakterystyczny uśmiech pomimo wyraźnych zmarszczek, co dodaje jej wizerunku jeszcze większej atrakcyjności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet