„Wiek tej pary wprawi cię w osłupienie: 😲 zostali najmłodszymi dziadkami w historii!” 🤫

Przez ostatnie trzy miesiące stosunkowo młoda para zaakceptowała swoją nową rolę jako dziadkowie. Akceptują nieprzewidziane trudności, które się pojawiły, jednocześnie wyrażając zadowolenie ze swojej nowej roli. Ich szesnastoletnia córka, Charmaine, ogłosiła swoją ciążę w 2020 roku.

 

Po dwóch latach randkowania ogłosiła, że ojcem dziecka jest jej chłopak. Rodzice postanowili nie kontaktować się od razu z chłopakiem ani jego rodziną po odkryciu prawdy. Matka, Jenni, była zdeterminowana, by nie popełniać tych samych błędów dwa razy, ponieważ nauczyła się wartości wsparcia od swoich bliskich po tym, jak sama została młodą matką w wieku 17 lat.

Jenni wspomina swoją reakcję na decyzję Charmaine: „Powiedziałam jej, że będę przy niej bez względu na to, co zdecyduje.” Od tego momentu Charmaine szybko rozwijała się jako przyszła matka. Isla-May, zdrowa córka Charmaine, urodziła się latem 2021 roku. Dziadkowie są szczęśliwi, że ich córka podjęła tę decyzję, i zauważają, jak podobnie wyglądała Isla-May i Charmaine w tym samym wieku. Richard ma obecnie 35 lat, a Jenni 34. Podczas spacerów napotykają jednak zabawne sytuacje, gdy ludzie mylą Isla-May z ich dzieckiem. Wielu wciąż trudno uwierzyć, że Isla May jest ich wnuczką, często traktując to jako żart, mimo ich wyjaśnień.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet