„Odziedziczyła wygląd ojca i wdzięk matki! 😍 Niezwykłe publiczne wystąpienie 15-letniej córki Angeliny Jolie i Brada Pitta.” 😲

 

„Kilka dni temu na nowojorskim Broadwayu miała miejsce premiera „The Outsiders”, scenicznej wersji filmu kryminalnego Francisa Forda Coppoli z 1983 roku. Aktorka Angelina Jolie, lat 48, producentka musicalu, oraz jej najmłodsza córka, Vivienne Jolie-Pitt, lat 15, która pomagała matce przy pracy, były wśród zaproszonych gości. Ostatnio prowadząca bardziej zamknięte życie Jolie skoncentrowała się na produkcji i reżyserii.

 

Jolie miała na sobie musztardowy płaszcz i długą jedwabną sukienkę w kolorze złotym na czerwonym dywanie. Postawiła na mocny makijaż, zwłaszcza czerwoną szminkę na ustach, i pozostawiła rozpuszczone blond włosy. Jej strój uzupełniały duże kolczyki.

 

Vivienne wybrała niebieski kombinezon luźny, noszony z tenisówkami. Część jej falujących włosów była przypięta na bok. Bardzo przypomina swoich znanych rodziców, chociaż odziedziczyła kolor oczu po matce.

Podczas wydarzenia zapytano Angelinę Jolie o „najwybitniejszego reżysera teatralnego ich rodziny”. Natychmiast podała imię Vivienne. „Vel.” Vel. „Ona poprawi mnie. Nie czytaliście notatki? Zadzwoni. Musimy to zrobić. Przez to przechodzimy. Ona była doskonałym asystentem”, ujawniła Jolie. „Traktuje to bardzo, bardzo poważnie.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet