„Magiczne! 😲 Nikt nigdy nie widział jej koloru oczu, dziewczyna zaskoczyła internet, otwierając oczy!” 😍

Świat został oczarowany przez amerykańską dziewczynę Mackenzie Strong ze względu na jej niezwykły wygląd, a zwłaszcza jej fioletowe oczy. Mackenzie urodziła się z albinizmem, który powoduje odbarwienie skóry i włosów, a także nadaje jej oczom unikalny odcień. Albinizm Mackenzie sprawia, że jest bardzo wrażliwa na promieniowanie UV. Pomimo trudności, Mackenzie zdobyła dużą popularność w internecie dzięki swoim wyjątkowym cechom.

Początkowo korzystając z mediów społecznościowych, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, Mackenzie była zaskoczona, jak szybko zyskała sławę, gromadząc ponad 400 000 obserwujących w ciągu kilku dni.

W środku swojej nagłej popularności, Mackenzie zaczęła publikować zabawne filmy o swojej chorobie, mając na celu edukowanie i zabawianie swoich obserwujących.

Mackenzie znajduje pocieszenie w ogromnej miłości, którą otrzymuje od swoich fanów, którzy zachęcają ją do akceptowania swojej wyjątkowości bez poczucia winy, pomimo złośliwości, które otrzymuje od internetowych trolli.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet