😳 „Kiedyś kształtna aktorka Christina Aguilera, która ma 43 lata, zaskoczyła fanów swoim niezwykle szczupłym wyglądem po utracie wagi, nie do poznania!” 🔥🤔

 

Znana piosenkarka Christina Aguilera w ostatnich miesiącach schudła w niesamowitym tempie, przechodząc radykalną metamorfozę. 43-letnia diva, wcześniej znana ze swoich pełnych kształtów, zaskoczyła i zaniepokoiła fanów swoim nowym, szczuplejszym wizerunkiem. Aguilera niedawno wystąpiła w Meksyku, dumnie prezentując swoje nowo ujędrnione ciało, w tym spadek wagi o 18 kg. Media społecznościowe zostały zalane zdjęciami i filmami z tego wydarzenia, pokazującymi piosenkarkę w krótkiej czerwonej skórzanej kurtce z futrzanymi rękawami i kapturem oraz obcisłym czarno-turkusowym body i butach.

 

Komentatorzy od razu pochwalili nowy wygląd Aguilery, a wielu z nich łączyło jej metamorfozę z Ozempikiem, znanym lekiem na odchudzanie.

 

Starała się prowadzić zdrowy tryb życia, jedząc zbilansowaną dietę i ćwicząc, ale po narodzinach syna Maxa w 2008 roku zmagała się z przybieraniem na wadze. Mimo że schudła kilka kilogramów do roli w filmie „Burleska” z 2010 roku, nadal zmagała się z wahaniami wagi z powodu osobistych problemów, takich jak rozwód z kompozytorem Jordanem Bratmanem.

Wielu dietetyków jest sceptycznych co do twierdzeń Aguilery, że jej dramatyczna utrata wagi jest wynikiem magicznych zastrzyków, mimo jej zapewnień, że obecna metamorfoza jest rezultatem ścisłej diety i programu ćwiczeń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet