😍 «Po treningu 40-letnia Olivia Wilde pokazała swoje bujne piersi!»😯

Odkąd zaczęła spotykać się z dbającym o zdrowie muzykiem Harrym Stylesem, metamorfoza Olivii wzbudziła zainteresowanie. Fotografowie robią jej teraz zdjęcia za każdym razem, gdy idzie na siłownię, ukazując jej nieskazitelne ciało. Olivia zawsze była w doskonałej kondycji fizycznej, ale pod wpływem Stylesa jej zaangażowanie w ćwiczenia osiągnęło nowy poziom, dzięki czemu zyskała przydatny i długotrwały nawyk.

Olivia szybko znalazła miłość po rozwodzie w 2020 roku z komikiem Jasonem Sudeikisem. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zaczęła spotykać się z Harrym Stylesem, ulubieńcem milionów.

Wielbiciele Stylesa byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że jego nową miłością była Olivia, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest matką dwójki dzieci i spotyka się od dziesięciu lat. Te różnice nie powstrzymały jednak pary, ponieważ Olivia wkrótce okazała się idealną partnerką Stylesa. Harry i Olivia mieli prawie dwuletni romans, podczas którego często cieszyli się swoją obecnością. Zaskoczyli wiele osób, które nigdy nie wyobrażały sobie ich razem, utrzymując silną przyjaźń nawet po rozstaniu. Co dziwne, od czasu ich zerwania ani Olivia, ani Harry nie byli z nikim romantycznie związani.

Po rozstaniu Olivia wycofała się z blasku opinii publicznej, z wyjątkiem wizyt na siłowni, które stały się charakterystycznym elementem jej harmonogramu. Od czasu jej związku z Harrym zaangażowanie Olivii w fitness wzrosło, mimo że wcześniej było to zawsze częścią jej życia.

Niedawno widziano Olivię na spacerze w skąpej bluzce podkreślającej jej duży biust i proste rajstopy. Olivia poważnie podchodzi do ćwiczeń, o czym świadczy fakt, że wykorzystuje lustro jako silne źródło motywacji.Oprócz zmian fizycznych wielbiciele Olivii zauważyli w niej odnowiony blask, a wielu zauważyło, że teraz wydaje się częściej uśmiechać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet