«Kate pokazała, jak karmić piersią swoją roczną córkę. 😮 Oznaczyła ten post i udzieliła rady innym matkom!» 🤔

 

Znana Amerykanka zaprezentowała, jak karmić swoją małą dziedziczkę. Kate widziano relaksującą się na tarasie swojego domu. Modelka zakryła piersią córki i twarz różowym sercem. Wciąż cieszy się swoją niezależnością. Upton ostatnio coraz częściej opowiada o macierzyństwie i trudnościach, z jakimi borykają się młode matki. Co najbardziej ją irytuje, to sposób, w jaki społeczeństwo patrzy na kobiety, które niedawno urodziły – czyli oczekiwanie, że natychmiast wrócą do swoich ciał sprzed ciąży. Sama gwiazda była poddawana podobnym atakom.

 

Tego rodzaju myślenie jest nierealistyczne i niewrażliwe. Każde ciało kobiety jest inne i potrzebuje różnej opieki. Kate uspokajała, że wymagania innych tylko dodatkowo obciążają nas psychicznie. Wyjaśniła, że próbowała zmusić się do jedzenia i ćwiczeń zaraz po porodzie. Te nieudane próby powodowały u niej stres.

 

Zamiast dążyć do idealnej figury, gwiazda cieszy się macierzyństwem. „Bądź obecna w chwili; nie zmuszaj się do podążania za wskazówkami innych ludzi. Twoje wewnętrzne równowaga powinna być na pierwszym miejscu, nie ich opinie” – napisała modelka na Instagramie, który w Federacji Rosyjskiej jest zakazany i uznawany za ekstremalny.

 

Publikacja idolki została entuzjastycznie przyjęta przez fanów. Wiele osób skomentowało wykwintne przedstawienie Kate jako matki. „Każde zdanie, Kate, to jak jabłko. Dziękuję, że poruszyłaś ten temat. Jesteś silną, inteligentną kobietą, mamą. Mała Genevieve będzie miała ciebie jako wzór do naśladowania i jest urocze mieć cię w pobliżu. Na zdjęciu wygląda to świetnie” – powiedzieli obserwatorzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet