🤯 „Po urodzeniu czarnego dziecka, biała kobieta staje się wiralowa; jednakże jej mąż jest biały. 😲 Więc co tu jest ukryte?”

Po urodzeniu czarnego dziecka, biała kobieta staje się wiralowa; jednakże jej małżonek również jest biały. Przyjście na świat dziecka to zazwyczaj radosne wydarzenie, szczególnie gdy oznacza ono, że po miesiącach oczekiwania wreszcie możemy go osobiście poznać. Nic nie równa się z uczuciem trzymania naszego nienarodzonego dziecka po raz pierwszy w ramionach, nawet jeśli ultrasonografie mogą pokazywać nam zdjęcia dziecka. Dzieci często nas zadziwiają swoimi unikalnymi cechami, takimi jak włochate główki czy urocze dołeczki. Najbardziej zaskakujący jest jednak moment, gdy noworodek zupełnie różni się od swoich rodziców. Taka sytuacja spotkała pewną rodzinę, której historia stała się wiralowa i wzbudziła spekulacje w internecie. Dowiedz się, jak to wszystko się wydarzyło, czytając dalej. Syn Rachel z Tennessee, pracownicy sklepu Celina 52 Truck Stop, urodził się 17 lutego. Nazywa się Cash Jamal Buckman.

To, co przykuło uwagę ludzi, to fakt, że mimo czarnego wyglądu Casha, Rachel i jej narzeczony, Paul Buckman, są obydwoje biali. Sklep truck stop opublikował zdjęcie szczęśliwej rodziny na Facebooku, aby uczcić ostatnią przyjazd Rachel. „Jesteśmy szczęśliwi z powodu naszej kasjerki Rachel i jej narzeczonego Paula Buckmana z powodu narodzin ich dziecka, Casha Jamala Buckmana, w sobotę o godzinie 18:18”, napisano na Twitterze. Jednak zamiast gratulacji, tweet wywołał debatę na temat ojcostwa Casha, niektórzy sugerowali, że Paul może nie być prawdziwym ojcem. „Tak, Paul jest ojcem”, stwierdziło Celina 52 Truck Stop w aktualizacji artykułu w odpowiedzi na te twierdzenia. Rachel mogła odziedziczyć po przodkach czarnoskórych cechy i urodzić dziecko o ciemniejszej karnacji. Zakończyli wiadomość frazą „Prosimy o życzliwość” i przypuścili, że Cash może mieć żółtaczkę, powszechną chorobę noworodków. Internetowe żarty i spekulacje trwały nawet po wyjaśnieniu wszystkiego przez sklep truck stop.

 Skomentowano: „Świetna robota! Bez wątpienia przypomina swojego ojca. Gdzie jest teraz? Inna osoba zauważyła: „Zdecydowanie potrzebuje testu DNA; co jeśli pomyliło się dzieci w sali porodowej?” Tymczasem Paul zyskał sympatię, gdy ktoś skomentował: „Żał mi Paula; to jest zupełnie nowy poziom zdrady.” W odpowiedzi Rachel postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i udostępniła swoje wyniki DNA na Facebooku, aby udowodnić swoje pochodzenie. „Wyniki mojego testu DNA mogą obalić twierdzenia krytyków, że nie mam czarnego DNA. Przestanę teraz szargać moje imię i imię mojego narzeczonego, Paula Buckmana. „On jest ojcem Lil Casha”, stwierdził autor. Żarty jednak trwały, wiele z nich kpiło z sytuacji i stawiało pytania o prawdziwość wyników testu. Nigdy nie widziałem mocniejszego procentu niż ten. „To wygląda na pracę Maury’ego”, skomentował ktoś. Drugie połączenie, które podzieliło podobne DNA, powiedziało: „Ja też to mam… a obydwoje moje dzieci wciąż wyglądają jak gotowane ziemniaki irlandzkie”.

Jako że historia szybko stała się viralem, tysiące ludzi odpowiedziało na nią w mediach społecznościowych komentarzami i emocjami. TikTokers dodali także swoje zabawne komentarze na temat tej sytuacji. W miarę jak spekulacje trwały, Celina 52 Truck Stop ujawniła, że będzie sprawdzać DNA i poligrafy swoich pracowników. Ogłoszenie nie zrobiło niczego więcej niż podsycać ogień, i wielu zaczęło czekać na zakończenie śledztwa. Jedno jest pewne, nawet jeśli cała historia jest wciąż nieznana: ten nieoczekiwany obrót sprawy przyciągnął dużo uwagi i zamienił rutynowe ogłoszenie narodzin w sensację w internecie! Jakie masz myśli na temat tej historii? Podziel się nimi w sekcji poniżej!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet