😱 «Kiedy nadszedł czas płacenia rachunków, moja siostra, która zaprosiła mnie do ekskluzywnej restauracji, zniknęła w łazience.»😮

Użytkownik Reddita podekscytowany zabrał siostrę na kolację do eleganckiej restauracji. Scenariusz nieoczekiwanie zmienił się, gdy zjedliśmy z chłopakiem siostry kolację.

Zaproszenia od siostry i egzotyczne posiłki Siostra Redditora niedawno przeprowadziła się bliżej i zaprosiła ją do eleganckiej restauracji, co bardzo ją ucieszyło. Pomimo drogiego posiłku pojechali całą rodziną. Redditorka zdecydowała się wybrać na tę wycieczkę, mimo że powiadomiła siostrę o kosztach.

 

 

Ustawa o zniknięciu Kiedy po obiedzie siostra i jej chłopak zniknęli w toalecie i wyszli, nie płacąc rachunku, Redditor był zdezorientowany. Kiedy próbowała skontaktować się z siostrą, nie odpowiadała.

Dalsze działania Jeśli jej siostra nie wróci i nie zapłaci pieniędzy, redditor zagroził złożeniem pozwu. Kiedy siostra odmówiła posłuszeństwa, zapłaciła za swoją część i za męża. Kiedy następnego dnia skontaktowała się z nią jej siostra, namawiając ją do zapłaty całej kwoty, Redditor odmówił, przypominając, że nigdy nie zgodziła się na zapłatę. Reddit Postawa Redditora została doceniona przez członków OpinionReddit, którzy określili zachowanie jej siostry jako nieuczciwe. Podkreślali, że podczas spożywania posiłków w grupach koszty są zwykle dzielone, chyba że ktoś zgłosi się do zapłaty.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet