😯”Gdy natrafił na balony z życzeniami dzieci na Boże Narodzenie, mężczyzna postanowił spełnić ich życzenia. 😍 Czy udało mu się odnaleźć „autorów” tych życzeń?”

Czteroletnie bliźniaczki Luna i Janella z Kansas wysłały w zimie w niebo balony w kształcie gwiazdek z życzeniami bożonarodzeniowymi. Myślały, że Święty Mikołaj może usłyszeć ich listy i spełnić ich życzenia.

Alvin Bumblurg przypadkowo natrafił na balony i był głęboko poruszony naiwnymi marzeniami dziewczynek. Po przeczytaniu ich szczerych życzeń postanowił spełnić ich marzenia. Janella pragnęła pluszowego kucyka, jasnych naklejek, cukierków i zabawki w postaci konika, podczas gdy Luna chciała słodyczy, piłki Spider-Mana, lalki z ulubionego programu i psa.

Alvin opublikował zdjęcie balonów na Facebooku, próbując odnaleźć dziewczynki. Otrzymał uroczą reakcję.

„To było jak prawdziwa magia,” powiedziała matka dziewczynek o rozgrywających się wydarzeniach.

Kiedy bliźniaczki odkryły, że wszystkie ich życzenia się spełniły, były przeszczęśliwe. Ale niespodzianki się nie skończyły. Alvin i jego żona obdarowali rodzinę psem, osobiście przynosząc uroczego towarzysza do domu. Bliźniaczki były wniebowzięte, a Alvin był szczęśliwy, że mógł sprawić im prawdziwą radość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet