„Nie mogę się ruszać, bo jestem tak gruba. 😡 Jak wygląda życie dziewczyny ważącej 660 funtów i jak ona wygląda?” 😯

Karina, która ma 27 lat, zmaga się z poruszaniem się z powodu swojej wagi, która przekroczyła 300 kg. Karina nie ma stanu zagrażającego życiu, ale jej waga sprawiła, że głównie przebywa w domu i rzadko wychodzi na zewnątrz. Jej walka z wagą zaczęła się, gdy jako dziecko zdiagnozowano u niej astmę. Karina miała wiele wizyt w szpitalu jako małe dziecko, a jej rodzice wspaniale dbali o potrzeby medyczne jej i innych dzieci. Waga Kariny wzrosła, mimo że jej problemy zdrowotne z wiekiem się poprawiły.

 

Karina wspomina swoje wczesne lata jako okres wypełniony emocjonalną pustką, którą jedzenie wypełniało w jej życiu, oraz nieobecność matki z powodu obowiązków zawodowych.

 

Jedzenie stało się pocieszeniem, gdy brakowało matczynego wsparcia, a samotność stała się częstym towarzyszem. Karina miała niezdrowy związek z jedzeniem, co doprowadziło do tego, że jej waga przekroczyła przeciętną, gdy miała 10 lat. Karina szukała pocieszenia w przekąskach, czując się opuszczona i potrzebując emocjonalnego wsparcia; czerpała pociechę z ich znajomości. Po uświadomieniu sobie negatywnych skutków swoich nawyków żywieniowych, Karina postanowiła zmienić swój styl życia. Zaczęła jeść zdrowiej, wybierając warzywa zamiast fast foodów. Miała również długoletnie pragnienie przejścia operacji bariatrycznej, ponieważ widziała w niej sposób na zakończenie swoich problemów z wagą.

Droga Kariny do zdrowia i dobrostanu jest daleka od zakończenia, ale jej siła woli i wytrwałość są widoczne w jej zaangażowaniu w pokonanie otyłości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet