„Kim jest dziewczyna na zdjęciu? 😲 Trudne dzieciństwo i okulary pomogły tej małej dziewczynce stać się gwiazdą światowego formatu.” 🤯

 

Aktorka, znana ze swojego wspaniałego ciała i perfekcyjnego wyglądu, oczarowała widzów swoją ponadczasową urodą. Nie jest tajemnicą, że oprócz osobistego rozwoju, przeszła wiele operacji plastycznych, aby utrzymać swoją atrakcyjną młodą aparycję.

 

Demi Moore, która w listopadzie 2023 roku skończy 61 lat, wygląda młodziej niż wskazuje na to jej wiek, często naśladując swoje trzy córki. Aktorka odważnie przyznaje, że jej młody wygląd to wynik wielu operacji plastycznych, a nie tradycyjnych zabiegów kosmetycznych. Na te operacje wydano łącznie 400 000 dolarów, a obejmowały one blefaroplastykę, liftingi twarzy, liposukcję kolan, kilka augmentacji piersi i usunięcie poduszek tłuszczowych Bichata.

 

Moore jest otwarta na temat większości swoich operacji, ale milczy na temat jednej oczywistej zmiany: jej „rybich” kości policzkowych z prezentacji Fendi w 2021 roku, które początkowo uznano za błędy makijażowe. Komentarze i spekulacje fanów na temat nagłej zmiany wywołały pytania dotyczące jej chirurga plastycznego.

 

Moore przeszła dramatyczną przemianę po wypadku, podejmując rygorystyczny program ćwiczeń i zdrowy tryb życia. Opracowała program, który obejmował pływanie, bieganie i gimnastykę, a także zdrową dietę, co nadało jej wyraźnie młodszy wygląd.

Odnowiona elegancja i energia Moore są widoczne przy każdej publicznej okazji. Niedawno zachwyciła gości w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, nosząc oszałamiającą czarno-białą suknię Balmain z cekinowymi piórami, hołd dla serialu telewizyjnego „Feud: Capote vs. Swans”, oraz wspaniałą biżuterię Cartiera. Dzień wcześniej Moore przełamała konwencje dotyczące wieku swoim odważnym stylem, przyciągając spojrzenia na ulicach Nowego Jorku w stylowym żakiecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet