🤔 «Jak wygląda 56-letnia gwiazda bez operacji plastycznej i Photoshopa? Sophie Marceau zaakceptuj swój wiek!»😍

Niezwykła obecność hollywoodzkich aktorek Scarlett Johansson i Colina Josta na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes wzbudziła duże zainteresowanie. Fakt, że było to ich pierwsze oficjalne wspólne publiczne wystąpienie, sprawił, że ich obecność na czerwonym dywanie była niezwykle godna uwagi.

Scarlett wyglądała oszałamiająco ze swoimi francuskimi falami i prostym makijażem składającym się z różowego różu, beżowego cienia do powiek i odważnej szkarłatnej szminki.

Miała na sobie przepiękną satynową suknię Prady, jasnoróżową sukienkę z delikatnymi białymi ramiączkami, na których ukazywały się jej tatuaże, w tym płatek róży z 2017 r. i wizerunek baranka pod prawą łopatką.

Aktorka uzupełniła swój strój szpilkami Davida Yurmana i srebrnymi czółenkami. Dodała jeszcze trochę biżuterii w postaci srebrnych kolczyków w kształcie gwiazdek.

Colin, jej mąż, ozdobiony złotym zegarkiem, który dodał odrobinę luksusu jego granatowemu garniturowi, białej koszuli i muszce.

Para emanowała radością, trzymając się za ręce i okazując przywiązanie do kamer. Intensywne spojrzenie Scarlett zatrzymało się na twarzy Colina, gdy wykonała mu szybki masaż twarzy.

Para wybrała się razem na imprezę Air Mail Party, podczas której Scarlett przebrała się w małą zieloną sukienkę z białymi butami i bardziej stonowanym makijażem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet