💗 «Chłopiec, obecnie znana gwiazda, cieszący się życiem na farmie ze swoją uroczą żoną, mieszkał kiedyś w pensjonacie dla biednych.»😲

Uznany za wybitne role w filmach i programach telewizyjnych Kevin Bacon zasłynął w branży rozrywkowej. Przez lata zyskał reputację dzięki niezwykłym zdolnościom aktorskim, fascynując publiczność różnorodnymi rolami.

Chociaż Bacon jest najbardziej znany ze swojego rewolucyjnego wkładu w film, jego praca w telewizji jest równie zasługująca na pochwałę. Chociaż Bacon zdobył Złoty Glob za rolę w produkcji HBO, początkowo miał wątpliwości, czy przenieść się do telewizji, przyznając, że kiedyś śmiał się z pomysłu grania ról telewizyjnych.

Kiedy jednak żona Bacona, także aktorka, wzbudziła jego zainteresowanie telewizją, sprawy przybrały dramatyczny obrót. Po zobaczeniu jej szczęścia na planie i podczas rozdań nagród Bacon zmienił zdanie i z radością przyjął szansę przyjrzenia się możliwościom telewizji.

Kiedy Bacon wspomina swoją ścieżkę zawodową, mówi, że jednym z lepszych wyborów była praca w telewizji. Swój nowo nabyty entuzjazm do ról telewizyjnych przypisuje zmieniającym życie spotkaniom, które odbył w branży.

Pomimo swojej sławy Bacon miał po drodze trudności. Wspominając swoje skromne wychowanie w Nowym Jorku w latach 70. XX wieku, Bacon zastanawia się nad swoimi wczesnymi niepowodzeniami jako początkującego aktora.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet