„Zdobywają tytuł najwierniejszej i najpiękniejszej pary Hollywood: 😍 Matt Damon i Luciana Barroso pojawili się razem w nietypowy sposób!”

 

53-letni aktor Matt Damon i jego 47-letnia dziewczyna Luciana Barroso stworzyli dramatyczne wrażenie podczas nowojorskiej premiery, ubrani w skrajne kontrasty. Damon pojawił się ze swoją życiową towarzyszką, która użyczyła głosu głównemu bohaterowi w filmie animowanym „IF”. Para zaprezentowała swoje modowe stroje, a Luciana zachwycała w białej sukience sięgającej kolan i odsłaniającej ramiona.

 

Jej wyrafinowana sukienka, noszona z białymi platformami, podkreślała jej drobną sylwetkę. Luciana miała rozpuszczone czarne włosy, delikatny makijaż z lekkim podkreśleniem ust i delikatnym makijażem oczu. Luciana dopełniała swój wygląd złotym łańcuszkiem z zawieszką, pierścionkami, bransoletkami na nadgarstku i zawieszonymi kolczykami.

 

Matt zdecydował się na bardziej swobodny styl, bez krawata, ubrany w czarny sweter, pasujący garnitur i matowe skórzane buty. Podczas wydarzenia Damon nawiązał życzliwą rozmowę z aktorką Emily Blunt, z którą ma długotrwałą przyjaźń i współpracę zawodową. Ich znajomość rozpoczęła się podczas wspólnej pracy nad filmem z 2011 roku „The Adjustment Bureau” i trwała, gdy niedawno wystąpili razem w nagrodzonym Oscarem filmie „Oppenheimer”.

Matt i Luciana uczestniczyli w Met Gala 2024 zamiast w brytyjskiej premierze filmu animowanego, a następnie cieszyli się aktywnościami popremierowymi. Damon zdradził, że spędził dzień w ich hotelowym pokoju ze swoją żoną, potrzebując zaledwie pięciu minut na przygotowanie się do ekskluzywnego spotkania. Damon ujawnił, że wstrzymał swoją karierę, aby skoncentrować się na sesjach terapii rodzinnej z Barroso podczas produkcji „Oppenheimer”. Podkreślił wartość ich więzi i swoje zaangażowanie w rodzinę, która obejmuje ich trójkę dzieci: Isabellę, Gię i Stellę, oraz Alexię, córkę Luciany z poprzedniego małżeństwa, którą wychowuje jak swoją własną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet