„Ona jest równie młoda i atrakcyjna jak jej 23-letnia córka, mająca 46 lat. 😍 Jakie są jej tajemnice wiecznej piękności?” 😮

 

46-letnia nauczycielka z Kalifornii, Jolene Diaz, stała się internetowym fenomenem ze względu na swoje młode wygląd, który często sprawia, że ludzie myślą, iż jest jej 23-letnią córką. Jolene uprzejmie ujawnia na swoim blogu rutynę, którą stosuje, aby utrzymać wieczną młodość.

Jolene, pochodząca z Filipin, przeprowadziła się do Kalifornii, gdy miała dziesięć lat i od tego czasu mieszka tam. Od czasu rozwodu nie miała randek, ale nadal ma silny związek z córką Melanie, często razem uczestniczą w podwójnych randkach.

Jolene jest szczęśliwa z tym, gdzie jest w życiu i jest otwarta na miłość, ale stawia na pierwszym miejscu swoje szczęście i pewność siebie. A jaki jest jej sekret?

 

Jolene mówi, że dbałość o skórę jest kluczowa. Codziennie stosuje krem z filtrem SPF, serum witaminy C i retinol, aby chronić swoją skórę przed słońcem. Ważną częścią jej rutyny jest także dieta. Mierząca 1,65 metra wzrostu utrzymuje wagę 110 funtów i spożywa dietę bogatą w ryby, jajka, warzywa i owoce, z małą ilością glutenu i alkoholu.

Kolejnym istotnym elementem jej planu jest regularna aktywność fizyczna. Ćwiczy codziennie przez trzydzieści minut, wykonując cardio i piętnaście minut stretching. Często bierze udział w aktywnościach na świeżym powietrzu, takich jak spacery po plaży.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet