„Koniec! 💔 Ben Affleck i Jennifer Lopez w końcu się rozwiedli! 😱 Kto jest winny? Tym razem to Jennifer jest przyczyną, ale dlaczego?”

„W obliczu zarzutów o problemy małżeńskie, Ben Affleck i Jennifer Lopez po raz pierwszy od siedmiu tygodni pojawili się publicznie. Po wznowieniu romansu w 2021 roku para ponownie wzięła ślub w lipcu 2022 roku. Spotkali się na funkcji szkolnej 15-letniego dziecka Bena Afflecka. Przybyli osobno i nie okazywali żadnych oczywistych uczuć, ale stworzyli zgodny obraz. Ben przyniósł także kwiaty, a Jennifer podarowała Finowi bukiet słoneczników.

Informator powiedział, że ich głównym priorytetem jest pomoc ich dzieciom, a Jennifer, która jest bliska Finowi, przyszła z córką Emmą. Podczas spaceru z synem Bena, Samuelem, nie wydawało się, aby między nimi były jakiekolwiek konflikty.

 

Ben wybrał bardziej swobodny styl z dżinsami i koszulą flanelową, podczas gdy Jennifer miała na sobie beżową koszulę z guzikami i dżinsy. Ich różnice i wyraźny nacisk Jennifer na jej pracę spowodowały napięcie w ich małżeństwie, pomimo ich niewzruszonej miłości do siebie. Źródło twierdzi, że chociaż Ben popiera cele Jennifer, ich publiczne docenianie partnerstwa mogło przyczynić się do napięcia.

Według źródła, chociaż Jennifer nadal jest ekspertem w marketingu i public relations, entuzjazm publiczności dla ich związku zmniejszył się, co wskazuje na zmianę ery „Bennifer”. Tym razem to ona była winna.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet