„To naprawdę niesamowite, jak podobny: 😳 Ten człowiek wydał ponad 100 000 dolarów na operacje plastyczne, aby wyglądać jak Britney Spears!” 😠

 

Przedstawiamy Bryana Raya, oddanego wielbiciela Britney Spears, który przeszedł niesamowitą podróż samodoskonalenia, aby stać się bardziej podobnym do swojego bohatera. Bryan wydał tysiące dolarów na ponad sto zabiegów kosmetycznych. Pomimo możliwości, że może to zaszkodzić jego wzrokowi, podejmuje się niebezpiecznego zadania zmiany koloru oczu, aby naśladować innych.

 

Dyskusje online na temat plastycznej chirurgii młodzieńczej trwają od jakiegoś czasu, zwłaszcza po tym, jak Kylie Jenner przyznała się do poddania się zabiegom kosmetycznym, gdy miała zaledwie 17 lat. Z kolei narracja Bryana rozpoczęła się od niewzruszonego rodzinnego wsparcia. Jego matka zapłaciła za licówki, aby naśladować uśmiech Britney, gdy miał 17 lat, a następnie operację nosa jako prezent na 21. urodziny.

 

Dla Bryana celem jego transformacji jest osiągnięcie rosnącego piękna swojej idoli, nie tylko osiągnięcie doskonałości. W próbie zrealizowania swojej wizji piękna Britney 35-latek miał wiele operacji nosa, wstrzyknięć tłuszczu do policzków, liftingów powiek i zabiegów z użyciem botoksu, między innymi. Bryan musi płacić za częste iniekcje botoksu, kompletną depilację ciała i spory wydatek na produkty do pielęgnacji skóry, aby utrzymać swoją przekształconą aparycję.

 

Bryan jest niezachwiany w przekonaniu, że dzieląc się otwarcie swoim doświadczeniem, przyczyni się do zniwelowania stygmatyzacji przemian plastycznych, nawet w obliczu krytyki społecznej i stygmatyzacji za swoje decyzje. Choć akceptuje, że nie każdy pójdzie jego ścieżką, popiera akceptację ciała i tolerancję dla indywidualnych preferencji.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet