Internauci dyskutują o rzadkim wystąpieniu Vincenta Cassela i Nary Baptista, która jest 30 lat młodsza od aktora: „Ojciec i Córka”

 

Przez sześć miesięcy swojego związku z francuskim aktorem, Nara Baptista otrzymała tyle krytyki, ile nie słyszała przez całe swoje 27 lat. Przed zmianą wizerunku modelka była porównywana przez fanów Vincenta Cassela do Tiny Kunaki, jego byłej miłości. Jednocześnie hejterzy oburzali się na różnicę wieku: przypomnijmy, że aktor w tym roku skończy 58 lat. Tymczasem zakochani ignorują wszelkie wzmianki o sobie – publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i nawet zaczęli wychodzić częściej.

 

Ostatnim razem para pojawiła się przed fotografami kilka dni temu – na wydarzeniu „Kobiety w Kinie”, które odbyło się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Czerwonego Morza we Francji. Nara prawdopodobnie była po raz pierwszy na takim wydarzeniu, dlatego zrobiła wszystko, aby dobrze wyglądać. Vincent nie jest nowicjuszem w branży, dlatego ograniczył się do ponadczasowych klasycznych ubrań. Jednak jedna rzecz zaskoczyła przyjemnie fanów pary: pod garniturem aktora miał na sobie różową koszulę, w tym samym odcieniu co sukienka jego towarzyszki.

Jednak to jedyny neutralny komentarz, jaki zakochani otrzymali od publiczności. Większość czytelników tabloidów była zła: „Vincent się zestarzał i wygląda jak jej tata”, „Ojciec i córka, nie mniej”, „Czy naprawdę chce założyć rodzinę z nią? Ich biedne nienarodzone dzieci”, „Potępiam starego ojca i młodą matkę”.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet