„Chory i niechlujny:😫 Jak teraz wygląda przystojny John Connor z „Terminatora”?» 💔

Edward Furlong stał się znany jako młody przystojniak, zdobywając widzów, zwłaszcza kobiety, swoją rolą w klasycznym filmie „Terminator”.

Jego zaskakujący wzrost popularności rozpoczął się, gdy agent podejrzewając, zaprosił go do przesłuchania na rolę Johna Connora. Furlong musiał stawić czoło zaciętej konkurencji, ale zrobił wrażenie i został obsadzony, co zapewniło mu sławę, bogactwo i uznanie.

 

Jednakże triumf młodego aktora miał swoją cenę. Furlong zmagał się z nadużywaniem alkoholu i narkotyków oraz zaniedbywaniem swojego wyglądu i zdrowia z powodu wymagań celebryty. Furlong podejmował wysiłki, aby pokonać swoje uzależnienia, ale wraz z upływem czasu jego ciało uległo zmianom, które jasno pokazały, że nigdy nie udało mu się ich całkowicie przezwyciężyć.

 

Fotografowie niedawno zrobili zdjęcia 45-letniego aktora spacerującego po mieście, prawie całkowicie nierozpoznawalnego. W tradycyjnym garniturze, który nie ukrywał jego wydatnej sylwetki, Furlong wyglądał zaniedbany, z niedbałym włosem i brodą oraz wyraźnymi oznakami zmęczenia.

Wygląd Furlonga zszokował użytkowników internetu, którzy mieli trudności ze zgodzeniem tego obrazu z żywiołowym młodym aktorem, którego znali z przeszłości.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet