„Najniższy człowiek na świecie waży tylko 13 funtów: 😳 Jak wygląda ten człowiek i co robi?” 🤔

 

Afshin Ismail Ghaderzadeh urodził się dwadzieścia lat temu w Iranie, ważąc zaledwie dwa funty przy narodzinach. Obecnie waży 13 funtów i mierzy 2600 cali wzrostu, tylko o 3 cale mniej niż poprzedni rekordzista, Kolumbijczyk Edward Hernandez.

Afshin borykał się z problemem, który uniemożliwiał mu chodzenie do szkoły, ale dopiero niedawno nauczył się czytać i pisać. Afshin zawsze marzył, że zostanie budowniczym tak jak jego ojciec, ale pocieszyło go zrealizowanie innego marzenia – podróż do Dubaju i zobaczenie najwyższej struktury na planecie.

 

Mimo że Afshin potrafi poruszać się samodzielnie, jego rodzice zawsze podróżują z nim z powodu obaw o jego bezpieczeństwo w przypadku spotkania ludzi lub zwierząt, które mogą stanowić zagrożenie.

Po zostaniu wprowadzonym do Księgi Rekordów Guinnessa i stać się swoistą celebrytą, życie Afshina nabrało niesamowitego obrotu. Z powodu trudności z nauką, Afshin teraz korzysta z pomocy innych osób do prowadzenia swojego profilu online, gdy aspiruje do bycia influencerem w mediach społecznościowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet