💔”Ostatnie zdjęcia bardzo znanego Toma Sellecka stały się wiralowe w internecie. Podejrzenia fanów zostały potwierdzone!” 😩

 

Chociaż najbardziej utalentowane i zamożne jednostki mogą sobie pozwolić na podróż do Hollywood, to właśnie tam marzenia się spełniają. Niewielu ludzi może się poszczycić dobrą karierą w filmach, ale na szczęście dla nas Tom Selleck jest jedną z tych celebrytów, którzy od dłuższego czasu pojawiają się w telewizji. Główną postacią Thomasa Magnuma w Magnum, P.I. był ten aktor przełomową rolą; otrzymał pięć nominacji do nagrody Emmy za serial i wygrał jedną w 1985 roku.

 

Ale zanim stał się znany, pojawił się w kilku reklamach, zagrał kilka małych ról w programach telewizyjnych i filmach oraz dwukrotnie pojawił się w programie The Dating Game. Wspominał ten teleturniej jako „żenujący i poniżający”. Przegrałem. Dwa razy. Nie byłem zbyt dowcipny ani bystry. Po tym Selleck otrzymał zaproszenie do dołączenia do programu talentów 20th Century Fox, gdzie pozostał przez około dwa lata, zanim zrobił sobie przerwę na sześć miesięcy w służbie wojskowej. Po powrocie został odrzucony, ale to go nie złamało.

 

Wielu utalentowanych aktorów odnosi sukcesy jako młodzi główni bohaterowie, ale nigdy nie udaje im się ukończyć edukacji, ponieważ publiczność nie uważa ich za wystarczająco dojrzałych. Magnum P.I. pojawił się właśnie wtedy, gdy był bliski porzucenia marzenia o zostaniu aktorem. W wywiadzie dla Closer Weekly powiedział: „Myślę, że nigdy więcej nie pracowałbym w tej branży, gdyby Magnum nie wypaliło”. Od 2010 roku Selleck dzieli czas antenowy jako współgwiazda serialu telewizyjnego Blue Bloods, w którym gra komisarza nowojorskiej policji Franka Reagana.

Trzynasty sezon programu został odnowiony. Selleck wykonywał większość kaskaderii sam przez całą swoją długą karierę, ale okazało się, że ten wybór miał wpływ, a jego kondycja fizyczna się zmieniła. Selleck powiedział: „Mój kręgosłup trochę się namieszał”. „Ryzykujesz, wykonując kaskaderie w filmach, a ja robię ich dużo, ale również dużo czasu spędzasz w bezruchu. Możesz zrobić scenę walki, a potem usiąść na krześle. Nie jest tak, jakby osobisty trener mówił: „Dobra, ruszajmy się, ale najpierw rozciągniemy się i rozgrzejemy przez dziesięć minut, Tomie.” Dodatkowo powiedział: „Myślę o cenie; widzę to u kolegów i czasami z nimi rozmawiam.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet