„Rzadkie zdjęcia gwiazdorskiej rodziny ukazujące Rihannę i A$AP Rocky’ego świętujących urodziny ich najstarszego syna!” 😲

 

Rihanna i A$AP Rocky radośnie świętowali drugie urodziny swojego najstarszego syna, RZA, podczas ostatniego weekendu. Zachwyceni rodzice udali się do galerii sztuki w Nowym Jorku z dziećmi, a gdy wychodzili, zostali sfotografowani przez fotografów.

 

Zapierającymi dech w piersiach teatralnymi występami, Rihanna zręcznie godzi swoją rolę opiekuńczej matki. Para świętowała urodziny swojego pierworodnego na dziecięcej wystawie, zamiast w ekskluzywnej restauracji, decyzja ta spotkała się z uznaniem wielbicieli.

 

Wielu obserwatorów zauważyło, że ta skromna impreza była mile widzianą zmianą w porównaniu do wystawnych spotkań, które często organizują inni sławni rodzice.

 

Z uśmiechami na twarzach Rihanny i jej partnera widać, że ich życie rodzinne jest szczęśliwe i spokojne. Jednakże, wciąż trwają spekulacje na temat ewentualnej trzeciej ciąży, pytania dotyczące powrotu Rihanny na scenę pozostają nierozstrzygnięte.

Warto przypomnieć, że Rihanna ogłosiła swoją drugą ciążę mniej niż rok po narodzinach ich pierwszego dziecka, RZA. Drugie dziecko, Riot, przyszło na świat w sierpniu 2023 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet