„Od nowicjuszy do nomadów: Oszałamiająca konwersja vana Sprintera Charliego i Dale’a”

 

W 2019 roku pasjonaci wspinaczki, Charlie i Dale, zakupili rzucający się w oczy żółty van Mercedes Sprinter o nazwie Ringo. Pomimo bycia nowicjuszami w konwersji vanów, rozpoczęli obszerny projekt przekształcenia swojego samochodu w przytulny dom.

 

Podjęli się zadań takich jak instalacja hydrauliki, instalacja elektryczna i izolacja, pracując ambitnie przez zimowe miesiące, aby uczynić van mieszkalnym. Dokumentowali swoją podróż, badania i porady w serii postów na blogu dostępnych na ich stronie internetowej.

 

Po ukończeniu początkowych prac budowlanych, przystąpili do wyposażenia kuchni, wbudowanego schowka, łóżka, miejsca do siedzenia i dekoracji wnętrza. Teraz, mając jeden odnowiony van Sprinter, mają wolność do eksplorowania i wspinaczki gdziekolwiek sobie życzą.

 

Wewnątrz, van zachwyca eleganckim i stylowym designem, charakteryzującym się neutralną paletą kremowych i leśnych zieleni uzupełnioną jasnym drewnianym wykończeniem. Kuchnia w kształcie litery L oferuje dużo miejsca na blat, czteropalnikową kuchenkę i zlew typu Belfast farmhouse. Małe półeczki z drążkami utrzymują rzeczy bezpieczne podczas podróży.

 

Efektywne wykorzystanie przestrzeni jest widoczne w całym vanie, gdzie każdy kącik i schowek ma swoje przeznaczenie. Inteligentne rozwiązania przechowywania obejmują wiszące szafki, ukryte szuflady i tylną półkę na książki, która obejmuje całą szerokość pojazdu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet