Remont opuszczonej rezydencji: Dom Rockwell Przed i Po

 

Ocalenie tego zrujnowanego domu z XIX wieku było pracą miłości dla trzech rozumnych inwestorów. Ten kiedyś niszczejący relikt został starannie odrestaurowany, odzyskując swoje miejsce jako lokalny zabytek w Milledgeville, w stanie Georgia. Niesamowita transformacja, udokumentowana przez Lelanda Kenta z Abandoned Southeast, jest po prostu zdumiewająca.

 

Dom Rockwell, pierwotnie ukryty pod gęstą roślinnością i chroniony przez imponujące żelazne bramy, został zbudowany w 1838 roku dla pułkownika Samuela Rockwella, żołnierza, prawnika i posiadacza niewolników. Zaprojektowany przez architekta Josepha Lane’a w stylu federalnym z elementami odrodzenia greckiego, dom charakteryzuje się stromymi schodami i wysokimi kolumnami jońskimi przypominającymi starożytne wielkości.

 

Po 70 latach zaniedbań, Dom Rockwell znajdował się w poważnym stanie rozkładu. Jednak trzech młodych inwestorów dostrzegło potencjał w tej intrygującej starej strukturze i podjęło wyzwanie przywrócenia zanikłej południowej piękności do dawnej świetności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet