„Gwiazda odkryła swoją prawdziwą miłość w wieku 55 lat! 😲 Barbra Streisand znalazła miłość w domu byłego partnera!” 🤫

 

Renomowana piosenkarka i aktorka Barbra Streisand jest nie tylko przykładem swoich osiągnięć twórczych, ale także sukcesu w znalezieniu prawdziwej miłości w późniejszym życiu. Jej historia pokazuje, że prawdziwa miłość może rozkwitać nawet w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach.

 

Po rozwodzie w 1971 roku Streisand prowadziła kilka romantycznych związków, pracując w branży rozrywkowej. Ale mając pięćdziesiąt pięć lat, miała szczęśliwe spotkanie na randce w ciemno zorganizowanej przez przyjaciół, które fundamentalnie zmieniło jej życie. Poznała Jamesa Brolina, aktora, który był tylko rok starszy od niej. Ich połączenie było niezaprzeczalne, nawet na pierwszy rzut oka. Streisand nawet wyreżyserowała film „Lustro ma dwie twarze”, który odzwierciedlał rozwijającą się relację w jej własnym życiu, niedługo po pierwszym spotkaniu. Film ten poruszał tematy miłości rozkwitającej w dziwnych miejscach.

 

Na swoim posiadłości w Kalifornii Streisand i Brolin wymienili przysięgi w poruszającej ceremonii dwa lata później. Wielu miało wątpliwości co do trwałości ich związku, ale ich niezachwiana miłość zadziwiała przewidywania. Sekretem ich sukcesu jest świadomy wybór postawienia prywatności na pierwszym miejscu i unikanie reflektorów. Razem lubią spędzać spokojne weekendy czytając i po prostu będąc razem. „Jesteśmy lepsi niż kiedykolwiek” – powiedział Brolin.

James, który zdobył doświadczenie z poprzednich związków, oferuje trafne opinie na temat partnerstwa. Otwarta komunikacja i delektowanie się każdą chwilą spędzoną razem to dwa z jego głównych punktów. Uważa także, że ich wspólna finansowa niezależność pogłębia ich związek.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet