💔”Dziewczyna odważyła się podzielić swoimi zdjęciami bez makijażu, mówiąc, że obce osoby zawsze się na nią gapią z powodu wyraźnego, wrodzonego znamię na jej twarzy.” 😰

 

Becca Lee Brewer jest przykładem szczerości i akceptacji siebie w społeczeństwie, gdzie bardzo ceni się homogeniczność. Niesamowita podróż rozwoju i odporności Becci inspirowała liczne inne osoby po drodze. Urodziła się z widocznym znamię.

 

Niebieskie znamiona są łagodnymi zmianami skórnymi, które powodują znamię, podobne do Becci. Choć wydawało się niewinne, miało duży wpływ na jej dzieciństwo. Gdy Becca miała osiem miesięcy, została adoptowana z Korei Południowej i miała wiele zabiegów laserowych, aby zmniejszyć jej widoczność. Jednak te terapie tylko pogłębiały jej problemy. Czuła się samotna i odizolowana już jako nastolatka z powodu spojrzeń ludzi i niekończącego się dążenia do dopasowania się. Młoda kobieta, zmagająca się ze swoim poczuciem osobliwości, odbijała się w lustrze.

 

Odkrycie przez Beccę makijażu w wieku 12 lat było punktem zwrotnym w jej życiu. Chociaż wczesne dni ukrywania okazały się zniechęcające, pojawienie się lekcji makijażu na YouTube przyniosło pewną nadzieję. Becca zapuściła się w świat kosmetyków, szukając metod i produktów, które wzmocniłyby ją, a nie ukrywały, oferując naturalne krycie. Makijaż przestał być narzędziem do ukrywania, a stał się sposobem wyrażania siebie. Motywacja Becci, by pomagać innym przechodzącym przez podobne trudności i dzielić się swoją wiedzą z zakresu sztuki makijażu, wynikała z jej nowego entuzjazmu do tego rzemiosła.

 

Rok 2017 był punktem zwrotnym w historii. Becca opublikowała zdjęcie siebie na Facebooku, jedno półnagie, a drugie z makijażem. Zrobiła to bez strachu. To bezbronny czyn wywołał lawinę akceptacji i uczucia.

Becca jest świadoma wyzwań stawianych przez media społecznościowe w branży urody. Instagram i inne media społecznościowe stanowią miejsce do wyrażania swojej kreatywności, ale także wzmacniają nieosiągalne ideały piękna. Wynikiem oczekiwań wielu klientów, które są kreowane przez skrajnie manipulowane informacje, jest zniekształone poczucie siebie. Becca sprzeciwia się kulturze porównań i zachęca do miłości własnej za pośrednictwem swojej platformy. Promuje docenianie swojej indywidualności i krytyczną analizę informacji w mediach społecznościowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet