Żona ciężko chorego Bruce’a Willisa zwróciła się do niego w dniu jego 69. urodzin i opublikowała zdjęcie aktora z córką.

Żona ciężko chorego Bruce’a Willisa zwróciła się do niego z okazji jego 69. urodzin i opublikowała zdjęcie aktora z córką. Podnoszące na duchu chwile w trudnych czasach.

Wiadomość o problemach zdrowotnych Bruce’a Willisa potwierdziła się dwa lata temu – wtedy rodzina twardziela nie wiedziała jeszcze, że cierpi on na ciężką postać demencji. Od tego czasu aktor utrzymuje kontakt z publicznością nie bezpośrednio, ale za pośrednictwem swoich córek i żony Emmy Heming. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, pisze teraz książkę o tym, co czują krewni osób cierpiących na taką chorobę jak Bruce, a także często publikuje jego zdjęcia.

To drugie rozwiązanie miało istotny powód. Dziś aktor skończył 69 lat. Emma udostępniła na swoim Instagramie* archiwalne zdjęcie Bruce’a ze wspólną córką i dodała do ramki wzruszający tekst. Warto zauważyć, że Emma nie skupiła się na chorobie aktora. Podkreślała jego pozytywne cechy i przypominała mu, jak bardzo kocha swojego męża.

„Uwielbiamy go tak samo jak ty. Ale nie wiesz, ale być może możesz sobie wyobrazić, że jego ramiona są najbezpieczniejszym miejscem na tym ogromnym świecie. To naprawdę „łagodny” człowiek, zdolny do miłości. Widzę jego prawdziwą istotę i mogę powiedzieć, że [jego] uczucia są zawsze szczere ” Emma Heming, żona Bruce’a Willisa
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet