O metamorfozie mieszkania jednopokojowego

Bądź świadkiem oszałamiającej transformacji jednopokojowego mieszkania! Odkryj, jak kreatywność i wizja zamieniły tę przestrzeń w stylowy i funkcjonalny dom.

Część mieszkalna, która zostanie omówiona w tym materiale, jest wyposażona bezpośrednio w budynek z epoki „Stalina”. Pierwotnie należał do babci naszej bohaterki, a wnętrze sprawiało wrażenie bardzo starożytnego. Nie ma się co dziwić, że decyzja o remoncie została podjęta możliwie najszybciej, a przy tym była profesjonalna i designerska.

Kuchnia

Prace remontowe rozpoczęły się od najprostszej przebudowy. Wejście prowadzi teraz przez kuchnię, ściany pomalowane są na pastelowe odcienie, a na podłodze znajdują się płytki ceramiczne.

Po prawej stronie przytulny narożny zestaw kuchenny; jest prezentowany w głębokim szarym odcieniu. Do wykończenia fartucha użyto najprostszych płytek; przy wejściu znajduje się jadalnia.

Salon

Jak już wspomniano, w mieszkaniu znajduje się tylko jeden pokój, a przestrzeń wspólna została podzielona na 2 strefy – do odpoczynku i snu. Pokój dzienny znajduje się bezpośrednio przy oknie; jest podłoga laminowana. Aby zapewnić różnorodność projektu, jedna ze ścian ma kontrastujący głęboki kolor, a obok znajduje się musztardowa sofa.

Sypialnia

Aby go ogrodzić, właściciele zastosowali przegrodę, a także drzwi przesuwne. W centralnej części pokoju znajduje się podwójne łóżko, a ścianę bezpośrednio za nim zdobi ozdobna tapeta. Naprzeciwko znajduje się część magazynowa.

Łazienka

Zdecydowano się umieścić łazienkę i toaletę osobno, podłogę wyłożono płytkami, podobnie jak w kuchni, ściany również są wyłożone kafelkami, ale są 3 opcje – miękka biel, jasny błękit i imitacja drewna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet