Bradley Cooper i Gigi Hadid chcą przedstawić swoje córki: co o tym myślą Irina Shayk i Zayn Malik

Zaskakujący plan Bradleya Coopera i Gigi Hadid: przedstawianie swoich córek! Odkryj teraz reakcje Iriny Shayk i Zayna Malika!

Romans Bradleya Coopera i Gigi Hadid osiągnął taki poziom, że według kanonów show-biznesu nadszedł czas, aby ogłosić go publicznie. Para na przykład nie ukrywa już swoich uczuć w zatłoczonych miejscach, gdzie mieszkają paparazzi. Jednak kochankowie nadal skupiają się na poważniejszych sprawach – Life and Style pisze, że gwiazdy chcą przedstawić swoje córki.

Dla Bradleya i Gigi, jak zauważa źródło, więzi rodzinne są priorytetem, dlatego dla gwiazd ważne jest, aby ich spadkobiercy – 6-letnia Leah i 3-letni Khai – pozostali przyjaciółmi: „Chcą zobaczyć, czy mogą skutecznie zjednoczyć swoje rodziny”. Kochankowie uważają to podejście za kolejny krok w związku. Według informatora Bradley i Gigi traktują to poważnie, ponieważ rozumieją, że dziewczęta w wieku ich córek szybko przywiązują się do ludzi. „Nie chcą denerwować dziewcząt, jeśli związek do niczego nie prowadzi” – podsumował informator.

Nawiasem mówiąc, Irina Shayk pochwala takie podejście swojej przyjaciółki i byłego męża. Jak zauważa informator, pobłogosławiła Bradleya za przedstawienie dziewczyn: „Gigi jest jej starą przyjaciółką, więc modelka nie ma nic przeciwko jej komunikowaniu się z Leah”. Ale były mąż Gigi nie rozumie, dlaczego para się spieszy. Zayn, jak zapewnił informator, jest pewien, że gołąbki mogą „zmylić” małego Khai.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet