„Odkrywanie spokoju”: podróż do społeczności Tiny House w Portland

Odkrywanie spokoju: podróż do społeczności Tiny House w Portland. Zaglądnij do świata prostoty i harmonii!

W kwietniu 2015 r. wybraliśmy się do społeczności Simply Home w Portland w stanie Oregon, aby sfilmować wycieczkę po Tiny Home Liny Menard i spacer po społeczności małych domów z członkiem Tony’m Diethelmem. Niedawno wróciliśmy do Portland i ponownie odwiedziliśmy Simply Home Community. Tym razem odwiedziliśmy Tiny House Karin Parramore – „Serenity”.

Karin poszła do szkoły medycznej i dowiedziała się, że nie może sobie pozwolić na normalny dom w Portland bez popadania w długi. Po obejrzeniu wiadomości o maleńkim domu Jaya Shafera zdecydowała się zbudować własny mały dom, aby żyć bez długów. Budując, Karin poczuła się wzmocniona tym aktem, co potwierdziło jej decyzję.

Karin nazwała swój mały dom „Serenity” na cześć statku kosmicznego z jej ulubionego programu telewizyjnego „Firefly”. Uważa również, że definicja „spokoju” odpowiada atmosferze spokoju i spokoju, jakiej pragnęła dla swojego domu.

CECHY SERENITY TINY HOME:

– Drzwi dla kota i małe okienka dla zwierząt

– Domowa toaleta kompostująca

– Na dole futon, na którym goście mogą spać

– Trzy świetliki

– Grzejnik

– Podłoga wykonana z korka

– Drzwi na wymiar

Maleńki domek Karin znajduje się obecnie na osiedlu przydomowym w Portland, wraz z dwoma innymi małymi domkami. Karin opiekuje się ogrodem na terenie gminy. Tego lata wyhodowali więcej niż wystarczającą ilość owoców i warzyw, aby nakarmić wszystkich siedmiu członków społeczności!

Simply Home Community wkrótce będzie obchodzić rocznicę istnienia. Chcemy pogratulować Karin, Tony’emu, Linie i innym członkom społeczności stworzenia zrównoważonego modelu społeczności małych domów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet