Zaklęcie zewnętrzne: podniesienie atrakcyjności domu przy ograniczonym budżecie

Zmień fasadę swojego domu w urzekającą oazę bez rozbijania banku! Odkryj sztukę zewnętrznego oczarowania i podnieś atrakcyjność swojego domu bez względu na budżet. Kliknij link, aby odkryć tajemnice magii powabnej.

Wszyscy nauczyliśmy się, jak ważne są cechy wewnętrzne, ale jeśli chodzi o Twój dom, jego wygląd zewnętrzny jest równie ważny. Błagająca fasada może przyćmić nastrój za każdym razem, gdy się do niej zbliżysz, natomiast dobrze zaprojektowana może podnieść poziom wrażeń.

Pocieszająca wiadomość jest taka, że ​​osiągnięcie wspaniałej ścieżki do drzwi wejściowych nie musi oznaczać rozbijania banku. Wdrażanie opłacalnych strategii, takich jak zmiana przeznaczenia starego sprzętu lub wybieranie wysokiej jakości replik z drogich materiałów, w połączeniu z dobrym, staromodnym_elbow_grease, może skutkować znaczącymi przemianami. Wysiłki te mogą nawet sprawić, że ambitne projekty, takie jak_dodanie_nowego_porchu, staną się wykonalne.

Zanim

Rozważmy ten przykład_modernizacji zewnętrznej części starego domu. W Carlton w stanie Oregon uroczy domek z 1938 roku należący do Darci i Matta Haneyów cierpiał z powodu zarośniętego podwórza, co przyćmiło jego atrakcyjność architektoniczną. Oczyszczając przestrzeń i wprowadzając różne ulepszenia, przywrócono uwagę frontowemu wejściu.

Po

Kształtowanie krajobrazu: Darci i Matt zachowali swoje dojrzałe drzewa, ale zastąpili wszystko inne schludnymi bukszpanami, uzupełnionymi różami i krzewami hortensji. Ta mieszanka tworzy bujną atmosferę bez przytłaczania chodnika. Oświetlenie krajobrazowe i żwirowa ścieżka zwiększają dostępność, nawet w nocy.

Wejście: Solidne słupki, ozdobione listwami i pokryte PCV zapewniającym długowieczność, nadają gankowi wspanialszego wyglądu w porównaniu ze zniszczonymi oryginałami domu. Białe kolumny pięknie kontrastują z mokką_siding, a drzwi z litej jodły zapewniają dużo światła, zachowując jednocześnie prywatność.

Okna: W całym budynku zainstalowano energooszczędne zamienniki, z wyjątkiem dwóch przednich okien, cenionych za uroczą konstrukcję z podzielonym światłem. Odświeżone szkło i ramki tchną nowe życie w lukarny brwiowe, oferując lepszą izolację przed przeciągami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet